Het korte antwoord

De beste rabbit- of tarzanvibrator is de rabbit die bij uw lichaam past: het clitorisdeel moet op de goede plek komen terwijl de staaf binnen zit. In ons testpanel paste de Yed Prior van ons eigen merk House of Delight bij alle vijf testers, en dat lukt bij rabbits zelden.

Alle modellen staan in onze collectie rabbit- en tarzanvibrators.

Welke past bij u? Onze keuzehulp geeft na twee vragen ons advies, met twee alternatieven.

Deze blog hoort bij ons overzicht over een vibrator kiezen7 blogs: de keuzehulp en de beste per soort: G-spot, rabbit, staaf, mini, vinger en wandBekijk alle onderwerpenSluiten

De tarzan of rabbit vibrator is al vele jaren een van de best verkochte seksspeeltjes ter wereld.

Niet verwonderlijk, want het was een van de eerste vibrators met aandacht voor de stimulatie van de clitoris. Dus een staafmodel met een stukje eraan vast dat tegen de clitoris aan trilde. Veel dames zullen het model herkennen: een vrij grote staaf vibrator met twee aapjes die de clitoris en de anus stimuleerden. Wellicht heeft u ook zo'n tarzan gehad.

In de afgelopen jaren zijn er veel andere modellen bijgekomen, maar het rabbit model is nog steeds populair. Maar wat is de beste rabbit vibrator voor u? Wij helpen u graag.

Kies hieronder waar u wilt beginnen; de keuzehulp staat er direct onder, en verderop vindt u per soort onze aanrader, met wat ons testpanel ervan vond en de prijs van vandaag.

Keuzewijzer

Waar wilt u beginnen?

Wat wilt u weten, en hoe ver bent u al? Kies hieronder een vak; dan ziet u meteen waar u moet zijn, hier op de pagina, in de keuzehulp of in de testtabel.

Kies een vak, dan verschijnt de route.

Keuzehulp

Welke rabbit of tarzan vibrator past bij u?

Twee vragen, en u ziet meteen onze aanrader met twee alternatieven: uit de rabbits die wij verkopen, met wat ons testpanel ervan vond, en met de prijs van vandaag erbij. Daarna kunt u nog verfijnen op budget, bad, de motoren en de pasvorm. Weet u nog niet of het een rabbit moet worden? Doe dan eerst onze vibratortest.

1. Wat zoekt u in een rabbit?Kies wat het best past; een ander vak kiezen kan altijd.
Weet u het nog niet? Dit raden wij de meeste vrouwen aan

Twijfelt u, kies dan een rabbit die bij bijna iedereen past: de Yed Prior paste bij alle vijf onze testers, en dat is bij rabbits uitzonderlijk. Houdt u meer van zuigende golfjes dan van trillen op de clitoris, kies dan luchtdruk. En wilt u bewust iets kleins inbrengen, dan een slanke.

Kies hierboven wat u zoekt. Daarna vragen we hoeveel ervaring u heeft, en ziet u meteen ons advies.

Twijfelt u nog? Doe de vibratortest: een paar korte vragen, en u krijgt een persoonlijk advies. Alle rabbits op een rij, met per soort onze aanrader, staan verderop op deze pagina.

Prijzen komen rechtstreeks uit onze winkel. Wat u hier kiest, blijft op uw eigen scherm.

Wat is een rabbit of tarzan vibrator?

Een rabbit vibrator is een staafvibrator met een extra deel dat tegen de clitoris trilt, zodat de vagina en de g-spot binnen en de clitoris buiten tegelijk gestimuleerd worden. In Nederland heet hetzelfde speeltje vaak een tarzan vibrator, en wie "tarzan dildo" zoekt, bedoelt bijna altijd dit: een dildo trilt niet, een tarzan vibrator wel.

Nog wel even voor de goede orde. De namen Tarzan en Rabbit worden vaak door elkaar heen gebruikt. Eigenlijk is de Tarzan een vibrator met van oorsprong een driedubbele stimulatie (clitoris, vaginaal, anaal). Tegenwoordig bestaat er geen goede vibrator meer met zo'n driedubbele stimulatie en wordt de term Tarzan ook gebruikt voor een Rabbit vibrator. En deze wordt ook wel duo-vibrator genoemd.

Paarse Yed Prior rabbit vibrator op een bed met een plaid, bij lamplicht

Werden deze rabbits en tarzan vibrators vroeger vaak gemaakt van onveilige materialen, werkten ze op batterijen en maakten ze vaak een hoop herrie. Tegenwoordig zijn er een hoop mooie, veilige exemplaren die niet meer zoveel lawaai maken. Zoekt u een vibrator zonder dat extra deel, lees dan onze keuzehulp voor de klassieke staafvibrator; weet u nog niet wat u zoekt, begin dan bij hoe u de juiste vibrator kiest.

Wat maakt de rabbit vibrator uniek?

Oortjes of een rond clitorisdeel: wat is het verschil?

Een lezeres vroeg het ons, en het is een goede vraag. Oortjes zijn twee buigzame uiteinden die links en rechts van de clitoris liggen. Ze trillen tegen de clitoris en de schaamlippen, zonder er recht bovenop te drukken. Onze tester Ellen over de oortjes van de Fifi: “Ze duwen mijn schaamlippen een beetje uit elkaar en vibreren tegen de schaamlippen en clitoris aan.” Een rond of plat clitorisdeel, zoals bij de Yed Prior en de Soraya 2, ligt juist op de clitoris en geeft de trilling heel gericht door. En bij een luchtdrukrabbit sluit een zacht mondje om de clitoris en komt er geen trilling op, maar zuigende golfjes lucht. Wat het fijnst is, verschilt per vrouw: de een vindt oortjes heerlijk, de ander vindt ze te hard duwen, zoals onze tester Inge bij de Black and Pink Beauty.

Kunt u het clitorisdeel apart instellen? Bij de meeste rabbits wel: de Yed Prior, de Meissa, de Soraya 2, de Greedy Girl en de Fifi hebben voor de staaf en het clitorisdeel elk een eigen motor, die u los regelt of helemaal uitzet. Bij de Black and Pink Beauty en de Elegant lopen de twee motoren samen. En moet u steeds alle standen door om een stapje terug te gaan? Bij een rabbit met een plus- en een minknop, zoals de Soraya Wave, niet. Bij een rabbit met een knop die door alle programma's loopt, zoals de Black and Pink Beauty, wel; die onthoudt dan wel de stand die u het laatst gebruikte, merkte Inge.

Is een tarzan dildo hetzelfde als een tarzan vibrator?

Bijna altijd wel: wie een tarzan dildo zoekt, bedoelt meestal de trillende tarzan of rabbit. Het verschil zit in de motor, want een dildo trilt niet. Een rabbit zonder motor bestaat eigenlijk niet; zoekt u echt iets zonder trillingen, kijk dan bij de dildo's.

Wat is het verschil met een gewone vibrator?

Een gewone staafvibrator heeft een motor en raakt een plek tegelijk: binnen of buiten. Een rabbit heeft er bijna altijd twee en raakt de G-spot en de clitoris tegelijk. Daardoor is hij vaak wat groter, maakt hij wat meer geluid en luistert de pasvorm nauwer. Zoekt u een vibrator zonder dat extra deel, kijk dan bij de G-spotvibrators of in onze keuzehulp voor de staafvibrator.

Meer speelmogelijkheden voor hem en samen

Een rabbit vibrator is niet alleen een opwindende vibrator voor haar, ook voor hem en samen zijn er leuke speel- en gebruiksmogelijkheden. Een paar mogelijkheden op een rijtje:

  • Met de vibrator kunnen zijn erogene zones gestimuleerd worden.
  • De rabbit vibrator kan om de penis heen worden gelegd of bewogen voor een stimulerende penismassage.
  • De anale zone van haar en hem kan ermee geprikkeld worden. En wilt u een stapje verder gaan met anale erotiek, dan kunt u hem ook inbrengen, als u hem goed vasthoudt.
  • Het topje van de vibrator kan tegen de clitoris worden aangehouden tijdens penetratie.

Onze tester Monique zei het zo over de Yed Prior: "ook mijn partner vindt deze Yed een aanwinst". Op de foto's hieronder ziet u een paar van die mogelijkheden.

Ter inspiratie: speelmogelijkheden van een rabbit vibrator

  • Illustratie van roze clitorisstimulator met vibratiefunctie wordt gebruikt op erogene zone van vrouw
  • Illustratie van roze duo-vibrator met clitoris- en G-spot-stimulatie tijdens gebruik op intieme zone
  • Illustratie van een vrouw die ontspannen geniet van solo masturbatie met een roze rabbit vibrator
  • Illustratie van een vrouw die een roze rabbit vibrator anaal gebruikt bij haar partner in doggystyle positie
  • Illustratie van twee vrouwen in intiem moment samen, waarbij ze glimlachend een roze rabbit vibrator vasthouden
  • Illustratie van een stel dat een roze rabbit vibrator gebruikt tijdens de cowgirlpositie voor extra clitorale stimulatie

Hieronder de zes soorten rabbits, elk met onze aanrader en twee alternatieven, de prijs van vandaag en wat ons testpanel ervan vond. Liever meteen een advies op maat? Kies dan in de keuzehulp.

De rabbit die bij bijna iedereen past

De Yed Prior is al jaren onze bestverkochte rabbit, en niet voor niets. Een rabbit vibrator is altijd een wat lastige keus: het kan op veel fronten fout gaan. Hij past niet, hij maakt te veel lawaai met zijn twee motoren, of de trillingen zijn oppervlakkig. Bij de Yed klopt het allemaal. In ons testteam van vijf personen paste de vorm bij iedereen, wat bij rabbit vibrators uitzonderlijk is.

De twee motoren, een in de staaf en een in het clitorisdeel, stelt u los van elkaar in. Dat werd door onze testers steevast als pluspunt genoemd. Het siliconen voelt zijdezacht aan, hij is volledig waterdicht (dus ook in bad), 20 centimeter lang en bovenaan 3,5 centimeter dik (het handvat is iets dikker). In onze vergelijking kreeg hij vier plusjes voor kracht en vier voor geluid: lekker robuust, en stil genoeg.

Annemarie (61), die thuis de grote Fifty Shades-rabbit heeft: "Anatomisch past hij precies. Vibraties zijn makkelijk in te stellen. Fijn dat beide afzonderlijk in te stellen zijn. Niet te groot, zoals de 50 shades". Monique (60) vergeleek hem met haar oude tarzan: "Niet te vergelijken met mijn oude tarzan. Lekker krachtige vibraties, goed formaat, voelt stevig aan, maar wel zacht aan de buitenkant". En Jennifer (56): "Door de 2 krachtige motoren is hij niet super stil, maar stil genoeg, in een andere kamer zullen ze deze Yed niet horen".

Een minpunt is er ook, en dat noemde Annemarie zelf: er zit geen opbergzakje bij. Verder krijgt u hem in paars of roze, met een jaar garantie, en gebruikt u er alleen glijmiddel op waterbasis bij. Wilt u er meteen een slanke vibrator voor de clitoris en de g-spot naast, dan is er de combiset van de Yed Prior en de Mila: twee bestsellers, in de set voordeliger dan los.

Alle rabbits op een rij vindt u in onze collectie rabbit- en tarzanvibrators; van ons eigen merk House of Delight zijn er nog meer in de collectie House of Delight.

Onze keuze: de Yed Prior

Paste bij alle vijf onze testers, en dat is bij rabbits uitzonderlijk. Met de prijs van vandaag:

De luchtdrukrabbit: luchtdruk op de clitoris

Meissa. Een rabbit die anders werkt: het mondstukje geeft luchtdrukpulsaties op de clitoris (zachte, zuigende golfjes), terwijl de staaf tegen de g-spot vibreert, en u regelt die twee los van elkaar. Bij al onze testers klopte de pasvorm. Hij doet wat de Womanizer Duo doet, voor minder dan de helft van de prijs; hij komt uit onze eigen lijn House of Delight, en dat zeggen we er eerlijk bij.

Womanizer Duo 2 en Duo Next. Het origineel van de luchtdrukrabbit. Bij Jessica (35) paste alles precies en kon zij hem zelfs handsfree gebruiken; bij Annemarie (65) was de staaf te dun om goed te voelen. Handig: hij start pas bij huidcontact, dus geen gezoem voor u hem op zijn plek heeft. De Duo Next is de nieuwste, met een krachtigere motor voor de g-spot; die heeft ons panel nog niet geprobeerd. Beide vindt u ook in onze keuzehulp luchtdrukvibrators en bij welke Womanizer past bij mij.

Zo voelt luchtdruk: het mondje zuigt de clitoris een heel klein beetje aan en geeft dan golfjes lucht, zonder dat er iets hard op drukt. Veel vrouwen komen er snel mee klaar, ook vrouwen die anders moeilijk klaarkomen; anderen vinden het in het begin te intens. Begin daarom altijd op de laagste stand, en zet de staaf er pas bij als de luchtdruk prettig voelt. Alle luchtdrukvibrators, ook zonder staaf, staan in de collectie luchtdrukvibrators.

Luchtdruk voor de clitoris, trillingen voor de G-spot

Luchtdruk op de clitoris en trillingen voor de G-spot, los van elkaar te regelen:

Wat onze testers zeiden

Emma: “Bij mij past het allemaal precies. De vibraties zijn geweldig. Krachtig en robuust zodat je ze echt goed voelt in je vagina.”
Jessica (35): “De Womanizer Duo heeft een toegankelijk formaat, wat de meeste dames wel zal aanspreken.”

De grote, volle rabbit

Black and Pink Beauty. Stoer, krachtig en opvallend stil voor zijn kracht. De oortjes trilden bij Marieke, Ellen en Klaartje precies op de juiste plek; Inge vond ze te hard duwen. Ellen, die moeilijk klaarkomt: "Is het moeilijk om een orgasme te krijgen, probeer echt dan deze vibrator". Let wel: de twee motoren lopen samen, en hij mag niet in bad en niet onder de douche.

Greedy Girl van Fifty Shades of Grey. De grote, en de krachtigste van de tabel. Onze tester Elise heeft er zelfs twee, uit angst dat er eentje kapot gaat, en Esther gaf hem een 9. Vooral fijn als u al ervaring heeft, of als u zo'n oude grote tarzan wilt vervangen door een moderne van siliconen. Eerlijk is eerlijk: we krijgen nog wel eens klachten van dames die vinden dat de kracht na twee jaar afneemt. Dezelfde rabbit in het roze en zonder merk: de Pink Rabbit, met een coating over het siliconen.

Houdt u van een grote vibrator? Omdat u bijvoorbeeld zelf groot bent, of gewoon van een groot formaat houdt, dan is de Black and Pink Beauty vibrator of de Greedy Girl van Fifty Shades wat voor u. Meer krachtpatsers, ook zonder oortjes, staan bij de krachtige vibrators.

Stoer, vol en krachtig

Rond de vier centimeter dik, met stevige trillingen; voor wie van vol en krachtig houdt:

Wat onze testers zeiden

Klaartje (63): “Geweldige tarzan vibrator. Ik ben fan van deze vibrator. Ik heb er veel versleten en ik vind dit een topper.”
Marieke (45): “De oortjes, waar ik niet zo'n fan van was, zijn een extra bonus. Ze trillen bij mij precies op de juiste plek en op de juiste manier!”
Elise: “Ik ben helemaal weg van deze rabbit vibrator en doe hem nooit weg.”

De kleine, slanke rabbit

Elegant. Bewust klein en slank, heel buigzaam en stil. Anneke (60) zou hem aanraden als u bewust een klein formaat zoekt, en anders eerder voor een groter model zoals de Yed Prior kiezen. Niet voor in bad. Alle rabbits op een rij vindt u in onze collectie rabbit en tarzan vibrators.

Een slanke rabbit voelt van binnen minder vol, maar is juist daardoor makkelijk op zijn plek te krijgen. Wie daarnaast iets wil om alleen de clitoris mee te verwennen, vindt de slanke Mila samen met de Yed Prior in een voordelige combiset. Liever helemaal geen rabbit, maar wel iets slanks voor binnen en buiten? Dan is de Sisley van ons eigen merk een fijne allrounder; meer daarover in onze keuzehulp voor de staafvibrator.

Bewust klein en slank

Rond de drie centimeter, heel buigzaam; voor wie bewust iets kleins wil inbrengen:

Wat onze testers zeiden

Monique (54): “De Elegant voelt heel zacht aan en is heel flexibel. Je kunt hem aan alle kanten helemaal buigen.”
Anneke (60): “Maar deze Elegant is desondanks op mijn nachtkastje blijven liggen, omdat ik de vibraties in de top lekker vind op mijn clitoris.”

De stille, luxe rabbit

Lelo Soraya 2. Luxe in de overtreffende trap. Wat ons overtuigt is het flexibele clitorisdeel, dat zich naar uw lichaam voegt, en hoe stil hij is. Zijn voorganger, de eerste Soraya, werd door een panel van de Volkskrant (ja, echt) zelfs nummer 1. Nadeel: de prijs. Aanrader? Ja, dat vinden wij zeker. Maar wij vinden het ook een hoop geld.

Lelo Ina 3. De allerstilste rabbit die wij kennen, met een lange arm voor de g-spot en een korte voor de clitoris, allebei los in te stellen. Maar de afstand tussen die armen ligt vast en hij is wat stijf: past dat niet bij uw lichaam, dan raakt de korte arm de clitoris net niet goed. Kijk dus eerst goed naar de vorm.

Stil is bij een rabbit geen vanzelfsprekendheid: twee motoren maken nu eenmaal meer geluid dan een. De duurdere modellen van Lelo zijn de laatste jaren veel stiller geworden, en ook de nieuwe Womanizer Duo Next is met 37 decibel opvallend stil. Alle stille modellen, ook zonder oortjes, staan bij de stille vibrators.

Luxe en fluisterstil

De stilste rabbits die wij kennen, met de prijs van vandaag:

Hele bijzondere rabbit vibrators

Er zijn ook een aantal hele bijzondere rabbit vibrators die wij even apart willen noemen. De eerste is de Womanizer Duo. Hiervan werkt het clitorisdeel op luchtdrukpulsaties (geweldige innovatieve techniek) en het staafdeel met "normale" vibraties. Uit onze eigen lijn is er de Meissa, die hetzelfde doet voor minder dan de helft van de prijs. En de Fifi heeft een eigen motortje in elk oortje.

Fifi. Drie motortjes: een in de schacht en een in elk van de twee buigzame oortjes, apart in te stellen. Ellen vond de oortjes fantastisch, omdat ze de schaamlippen een beetje uit elkaar duwen en daartegen trillen; nadeel volgens haar: wat geluid. Katrina was blij verrast, maar vond dat de knopjes hard ingedrukt moeten worden.

Een rabbit die opwarmt: de Svakom Lester wordt ongeveer zo warm als uw lichaam, en de staaf en het clitorisdeel trillen elk op hun eigen sterkte. Onze tester Ineke (66) vond de warmte geen kachel, wel comfortabel warm, en de verwarming kunt u ook uit laten. Meer warme modellen staan bij de verwarmende vibrators.

De Bi Stronic Fusion, een rabbit die met een metalen bal in de schacht stotende bewegingen maakte, verkopen wij niet meer. Wie beweging zoekt, kan kijken naar de Lelo Soraya Wave, waarvan de binnenste arm een wenkende beweging maakt richting de g-spot. Onze tester Astrid (61) was niet overtuigd: het clitorisdeel kwam bij haar niet op de juiste plek, de buigbeweging voegde voor haar weinig toe en maakt flink wat geluid. Wilt u die beweging zonder oortjes, dan is er de Lelo Mona Wave, een g-spot vibrator met een kop die beweegt als een vinger.

Ook goed, als hij bij u past: de We-Vibe Nova 2

Het bijzondere aan de We-Vibe Nova 2 is de buigbare staaf: u zet de hoek naar uw eigen lichaam. De flexibele clitorisarm veert mee en houdt contact terwijl u beweegt. U bedient hem op het handvat of via de gratis app van We-Vibe, waarmee een partner ook op afstand mee kan spelen, en hij mag mee in bad. Het is de opvolger van de Nova 1, waar wij niet enthousiast over waren.

De trillingen zelf vinden wij geweldig; die krijgen van ons allemaal een 10. Onze tester Mandy (49) noemde het "een heerlijk zacht diesel geluidje". Maar een krachtpatser is hij niet: in onze vergelijking drie plusjes voor kracht en drie voor geluid, en Marion miste kracht: "de motor is voor mij niet sterk genoeg". En dan het design. Het belooft een tarzan vibrator voor elke vrouw te zijn, maar dat is deze Nova niet. Bij een van onze drie testers werkte het model echt niet, een ander vindt de haak die erboven uitsteekt niet sexy, en weer een ander zweert juist bij dit ontwerp.

Roze We-Vibe Nova 2 rabbit vibrator rechtop op wit marmer

Ellemijn (55), die verschillende rabbits heeft waarvan "de meeste prima passen": "op de een of andere manier past deze We-Vibe Nova niet bij mij". Mandy daarentegen vindt hem een aanrader, zeker als u alleen speelt. Kijk dus vooraf goed naar de vorm, en lees de testverslagen op de productpagina. Past hij, dan heeft u een prettige, niet te heftige rabbit met app. Meer over het merk leest u in onze vergelijking van alle We-Vibes.

Iets anders dan alleen trillen

Warmte, een eigen motortje in elk oortje, of een app:

Wat onze testers zeiden

Ineke (66): “Ik heb deze Lester gekregen van de Paarse Keizerin om te testen en het was al snel mijn nieuwe favoriete speeltje.”
Katrina: “Een super vibrator. Nooit verwacht dat ik zo blij met een rabbit vibrator zou zijn.”

Wat u moet weten over rabbit vibrators

Passen niet altijd

Rabbit vibrators zijn gemaakt voor gelijktijdige stimulatie van de clitoris en vaginale of g-spot stimulatie. Maar de afstand tussen de clitoris en de g-spot is niet bij iedereen hetzelfde. Het kan dus voorkomen dat een rabbit vibrator bij u net niet fijn past. En helaas is dat van tevoren niet te zien of te bepalen. De afstand is nu eenmaal moeilijk te meten of zelfs in te schatten.

Veel rabbit vibrators zijn zo gemaakt dat ze bij de meeste dames passen, en dat ze een wat flexibel rabbit gedeelte hebben, en dus wat aan te passen zijn. Die flexibiliteit moet ook weer niet te veel zijn, want het rabbit gedeelte moet wel op zijn plek blijven zitten tijdens het spelen. Rabbit vibrators die hier niet aan voldoen hebben wij niet in onze selectie opgenomen.

Maar feit blijft dat rabbit vibrators, meer dan andere vibrators, heel persoonlijk zijn. Er zal, ook bij een goede rabbit vibrator, vrijwel altijd een klein percentage dames zijn bij wie de rabbit vibrator niet past. Bij de modellen die ons testpanel probeerde, zeggen we het er daarom bij als hij bij een tester niet paste, zoals bij de Nova 2 en de Womanizer Duo 2.

Vaak wat meer geluid

Een ander punt is dat rabbit vibrators vaak meer geluid maken dan een "gewone" vibrator. Dat komt omdat ze twee motoren hebben. Met name de goedkopere exemplaren maken meer geluid dan u zou willen. Gelukkig is ook op dit gebied de laatste jaren veel verbeterd en zijn er rabbit vibrators die u bijna niet hoort. De Ina 3 en de Soraya 2 van Lelo voorop, en de Womanizer Duo Next.

Belangrijke verschillen tussen tarzan vibrators

Rabbit vibrators zijn er in verschillende soorten, maten en prijzen. Verschillen zitten er in de kracht van de vibraties, het soort vibraties, de kwaliteit van de afwerking, de vorm, de afmeting, het bedieningsgemak en de gebruikte materialen.

Nog even goed om te weten. Er zijn rabbit vibrators met een gebogen bovenkant. Deze bocht maakt het gemakkelijk om de meest gevoelige inwendige plekjes te stimuleren. De meeste rabbit vibrators hebben twee motortjes. Bij sommige rabbit vibrators kunt u deze motortjes onafhankelijk en los van elkaar bedienen en uitzetten. Dat kan bij de Yed Prior, de Soraya 2, de Ina 3, de Miss Bi, de Greedy Girl en de Nova 2; bij de Black and Pink Beauty en de Elegant lopen ze samen.

En dan zijn er nog rabbits die iets anders doen dan alleen trillen: de Meissa en de Womanizer Duo werken met luchtdruk op de clitoris, en bij de Soraya Wave maakt de binnenste arm een wenkende beweging. Bij de Nova 2 is het de staaf die u zelf buigt.

De beste rabbit vibrator voor u

Net zoals elke andere vibrator is de keuze reuze en bepaalt wat u fijn vindt uiteindelijk wat voor u de beste rabbit vibrator is. Houdt u van een grote vibrator? Omdat u bijvoorbeeld zelf groot bent, of gewoon van een groot formaat houdt, dan is de Black and Pink Beauty vibrator of de Greedy Girl van Fifty Shades wat voor u. Wilt u een gemiddeld en populair formaat, dan is de Yed Prior een goede keuze. Dit is onze Best Seller.

Daarnaast zijn er andere dingen die u belangrijk kunt vinden. Wellicht vindt u het belangrijk dat de vibrator heel erg stil moet zijn, of enorm krachtig. Wij helpen u graag met het maken van de juiste keuze. Wilt u de krachtigste rabbit vibrator? De stilste rabbit vibrator? De meest gebruiksvriendelijke rabbit vibrator? De grootste rabbit vibrator? De smalste rabbit vibrator? De meest populaire rabbit vibrator? Of is het uw eerste rabbit vibrator? Wij hebben heel veel rabbit vibrators met elkaar vergeleken en wij hebben de testresultaten voor u op een rijtje gezet. We hebben hier trouwens niet alle afgekeurde rabbit vibrators weergegeven.

De resultaten van de Rabbit Vibrator Test

Plusjes voor kracht (een plusje is niet krachtig, zes plusjes is super krachtig) en voor geluid (een plusje is luid, zes plusjes is super stil). Het zijn onze eigen beoordelingen, geen metingen in decibel. De maten komen van de productpagina's en, waar die ze niet geeft, uit onze eerdere vergelijking; op de productpagina's staan ook de volledige testverslagen. In de tabel staan alleen de modellen die wij nu verkopen; met de knoppen sorteert u hem op wat u belangrijk vindt, en de prijs is die van vandaag. Een min achter de plusjes is een half plusje minder.

Sorteer op:
ModelApart bedienbaarWaterdicht
Ina 3 (Lelo)++++++++++JaJa20 cm3,7 cmzie productpagina
Womanizer Duo 2++++++++++JaJa20,3 cm3,5 cmzie productpagina
Greedy Girl (Fifty Shades)++++++++++JaJa24,1 cm4 cmzie productpagina
Soraya 2 (Lelo)+++++++++JaJa22 cm3,5 cmzie productpagina
Miss Bi+++++++++JaJa17 cm4,2 cmzie productpagina
Black and Pink Beauty+++++++++NeeNee, spatwaterdicht21 cm3,9 cmzie productpagina
Yed Prior, onze keuze++++++++JaJa20 cm3,5 cmzie productpagina
Lester (Svakom)++++++++JaNee, spatwaterdicht20 cm3,5 cmzie productpagina
Elegant+++-++++NeeNee, spatwaterdicht15,2 cm3 cmzie productpagina
Meissa+++++++JaJa11,5 cm in te brengenniet opgegevenzie productpagina
Nova 2 (We-Vibe)++++++JaJa21,7 cm3,5 cmzie productpagina
Fifi (Je Joue)++++++JaJa18 cm3,5 cmzie productpagina

Ook in onze vergelijking geweest, maar niet in de tabel hierboven: Lady Bi, Majestic van Swan, Alice van Svakom, Womanizer Inside Out, Rabbit Company, Honey van Pretty Love, Iora van Dorr en de Lily Vibe. De oude We-Vibe Nova 1 was geen aanrader; de Nova 2 is een stuk beter.

Verschillende rabbit vibrators in vogelvlucht.
Tien rabbit vibrators uit onze vergelijking naast elkaar
Op de foto, van links naar rechts: 1. Soraya 2 van Lelo, 2. Ina 3 van Lelo, 3. Lady Bi, 4. Miss Bi, 5. Honey (niet meer in ons assortiment), 6. Alice (niet meer in ons assortiment), 7. Yed Prior, 8. Greedy Girl van Fifty Shades, 9. Black Beauty, 10. Iora van Dorr (niet meer in ons assortiment).

Wellicht ook interessant voor u: hoe kiest u de juiste vibrator, en waar u op let bij een g-spot vibrator. Doe de vibratortest en u heeft binnen een paar minuten een advies op maat, of bekijk onze selectie tarzan en rabbit vibrators in de winkel.

Uw eerste vibrator?

Als u niet eerder een vibrator heeft gebruikt, dan is een rabbit vibrator meestal niet meteen het beste model om mee te starten. Het is vaak fijner om eerst met een kleine stimulator of een allrounder vibrator, zoals de Sisley, te ontdekken wat u fijn vindt. Meer daarover leest u in seksspeeltjes voor beginners.

Wilt u toch graag een rabbit vibrator als eerste vibrator? Dat begrijpen we natuurlijk ook. Dubbele stimulatie en dubbel genieten: wie lijkt dat niet wat? Ga dan niet voor de duurste, maar kies ook geen goedkope rotzooi. En als u niet weet of u van super krachtig houdt, kies dan voor een rabbit vibrator met gemiddelde, lekkere robuuste kracht. Te weinig kracht, of te weinig robuuste vibraties is niet fijn, maar te veel kracht, of te veel oppervlakkige vibraties, ook niet.

Een rabbit vibrator met goede vibraties en een pasvorm die voor veel dames geschikt is, is de Yed Prior; onze tester Jennifer schreef: "Ook voor beginners is het een goed begin". Wilt u bewust iets kleins inbrengen, dan is de Elegant een fijne eerste rabbit.

Uw eerste keer met een rabbit, stap voor stapVan opladen tot de juiste stand, in acht stappen; voor wie zenuwachtig is, of het gewoon goed wil doen.Open het stappenplan
  1. Laad hem eerst helemaal op.Een volle accu geeft de sterkste trillingen. De Meissa is in ongeveer een uur vol, de Greedy Girl in anderhalf uur.
  2. Zet hem aan zoals de handleiding zegt.Bij de meeste rabbits houdt u de aanknop een paar seconden ingedrukt; een korte druk doet niets. Bij de Yed Prior tot het lampje gaat branden, bij de Meissa ongeveer drie seconden.
  3. Maak het uzelf makkelijk.Een warm bed, de deur dicht, een kussen onder uw billen of rug, en tijd. Wie ontspannen is, raakt makkelijker opgewonden, en dan gaat inbrengen ook makkelijker.
  4. Glijmiddel op waterbasis.Een flinke druppel op de staaf en een beetje op het clitorisdeel. Nooit glijmiddel op siliconenbasis, want dat tast het siliconen aan. Wij gebruiken zelf Hydra+.
  5. Eerst de staaf.Breng hem rustig in, met de bocht naar de buikkant, tot het clitorisdeel vanzelf tegen de clitoris komt. Bij oortjes spreidt u de schaamlippen een beetje.
  6. Zoek de plek.Komt het clitorisdeel net niet goed, schuif dan de staaf een fractie dieper of ondieper en duw het clitorisdeel een beetje bij. Onze tester Jennifer over de Yed Prior: “hij leek in eerste instantie niet geheel goed te passen. Maar gelukkig is de clitorale stimulans kop makkelijk te manouvreren in de juiste positie zodat de Yed prima paste en ik dubbel plezier beleefde.”
  7. Dan pas de trillingen, laag beginnen.Heeft uw rabbit twee aparte motoren, zet dan eerst de staaf op de laagste stand en daarna het clitorisdeel, en bouw rustig op. Het is even zoeken naar de juiste combinatie; dat hoort erbij.
  8. Na afloop.Afspoelen met warm water en milde zeep of een toycleaner, met extra aandacht voor het hoekje tussen de staaf en het clitorisdeel. Goed laten drogen en los van andere speeltjes opbergen.

Doet hij het niet? Kijk dan meteen hieronder bij de probleemoplosser.

Hij doet het niet? Zo lost u het meestal zelf opKies uw rabbit: eerst hoe hij aangaat, dan de reisvergrendeling, de oplaadpunten en een nacht laden.Open de probleemoplosser

Welke rabbit heeft u?

Doet hij daarna nog steeds niets, loop dan deze stappen door:

  1. De reisvergrendeling.Veel vibrators hebben een slot tegen per ongeluk aangaan in de koffer. Houd de aanknop 5 seconden ingedrukt; lukt dat niet, probeer het dan met 10 en daarna met 15 seconden.
  2. De oplaadpunten.Maak de contactpuntjes of het oplaadgaatje schoon en droog met een wattenstaafje; een beetje glijmiddel of vuil is genoeg om het laden te blokkeren.
  3. Een nacht laden.Een helemaal lege accu heeft soms lang nodig voor het lampje weer reageert. Laad hem een hele nacht, met de eigen kabel.
  4. Dan pas ons bellen of mailen.Werkt hij dan nog niet, neem dan contact met ons op. Gaat hij binnen een jaar kapot, dan ruilen wij hem kosteloos om voor een nieuw exemplaar.

Let op de weekmakers

U ziet ze veel: prachtig felgekleurde vibrators, met parels, ronddraaiend en tollend met neon accenten en voor weinig geld. Maar let op: vaak zijn deze rabbit vibrators niet gemaakt van veilige materialen en zitten er weekmakers in verwerkt. Weekmakers zijn stoffen die zacht pvc buigzaam maken, en van een paar ervan is bekend dat ze schadelijk kunnen zijn voor de gezondheid. In Europa gelden er daarom grenzen voor, en de NVWA controleert daar ook dildo's op. Bij de laatste controle voldeden alle onderzochte dildo's aan die grenzen, maar er zaten wel vervangende weekmakers in waarvoor nog geen grens bestaat en waarvan nog niet duidelijk is of ze kwaad kunnen (bron). Felle, doorzichtige kleuren en veel bewegende delen? Let dan extra goed op de productinformatie.

Doorgestreepte felroze rabbit van doorzichtig, zacht plastic

Meer informatie: wat u moet weten van materialen van vibrators en andere speeltjes. Als het gemaakt is van veilige materialen, dan staat dat er altijd duidelijk bij. Alle rabbits in deze keuzehulp zijn van siliconen; alleen de Pink Rabbit heeft daar nog een coating overheen. En bij twijfel: gewoon niet kopen. Daarbij geldt ook hier: goedkoop is vaak duurkoop. Hoe u uw rabbit schoonhoudt, leest u in vibrator schoonmaken.

Ervaringen van lezers

Hoe het andere vrouwen verging met hun rabbit, in het kort. De namen zijn anders, de verhalen niet: elk verhaal komt van een vrouw zoals zij het zelf vertelde, een van een lezeres die ons onder deze blog schreef, en een van een klant die bij ons aanklopte.

Anouk (41) kocht haar allereerste speeltje

Kort na haar 41e verjaardag waagde Anouk de sprong. Van alles wat ze probeerde, beviel de rabbit haar het best: de staaf raakte precies de goede plek en gaf het volle gevoel dat ze zocht. Het clitorisdeel moest ze wel een beetje opzij duwen; vervelend, maar geen ramp. Het opladen liet ze aan haar man over, want waar moest ze hem opladen zonder dat de kinderen hem vonden?

Bij Sarah kwamen de oortjes op de verkeerde plek uit

Sarah had in vijftien jaar nooit een rabbit gehad en nam er een uit een aanbieding. De oortjes trilden flink, maar kwamen niet bij haar clitoris: ze drukten tegen haar plasbuis, zodat ze steeds het gevoel had dat ze moest plassen. Met glijmiddel aan haar vingers vond ze de kleine knopjes op de tast niet terug, en het mechanische geluid haalde haar uit de stemming. Pas achteraf las ze dat de afstand tussen de clitoris en de vaginaopening bij iedere vrouw anders is.

Linda kocht na vijftien jaar weer een rabbit

Haar oude rabbit was ruim vijftien jaar oud en rook een beetje naar benzine, maar de staaf en het clitorisdeel waren los te bedienen, en dat vond Linda fijn. De nieuwe, uit een actie, raakte haar clitoris alleen als ze het hele apparaat naar achteren boog of de oortjes met haar andere hand bijstuurde. Staaf en clitorisdeel liepen ook nog in hetzelfde ritme, en recht op de clitoris was de trilling te fel. Hij ligt nu op de stapel miskopen.

Een klant dacht dat haar Yed Priors kapot waren

Een klant stuurde twee Yed Priors naar ons terug, omdat ze het allebei niet deden. Bij ons bleken ze gewoon te werken: de aanknop moet u ingedrukt houden tot het lampje gaat branden, en een korte druk doet niets. Dat stond nergens. Daarom staat het nu in onze probleemoplosser hierboven, en kreeg zij haar rabbits terug.

Joke (ruim zestig) is binnen drie minuten klaar

Joke kocht haar eerste krachtige wandvibrator toen ze dertig was, en die doet het nog altijd. Maar op nummer een staat nu een rabbit met een zuigmondje voor de clitoris en een staaf voor de G-plek. Voor haar is dat het beste van twee werelden, in een klein apparaat dat oplaadt en onder water mag. Ze is er binnen drie minuten mee klaar.

Carla is in de overgang en heeft er geen pijn van

Bij Carla zijn de vagina en de clitoris in de overgang dunner en gevoeliger geworden; ze gebruikt daar oestrogeen voor van haar arts. Toch werkt haar zachte siliconen rabbit volgens haar wonderwel, en hij doet geen pijn. Ze is blij met de vele standen en had net haar tweede exemplaar gekocht. Toen een andere vrouw in de overgang van haar arts het advies kreeg een vibrator te nemen, raadde Carla haar meteen een rabbit aan.

Margreet heeft artrose in haar handen

Veel speeltjes zijn voor Margreet onprettig om lang vast te houden. Haar rabbit met een buigzame hals ligt goed in haar hand, en ze buigt hem zo dat hij precies op de goede plek komt. De laagste stand is al goed voelbaar, en hij is zo stil dat de rest van het huis er niets van merkt. Ze gebruikt hem op drie manieren: alleen buiten, binnen met beide motoren, of binnen met alleen de motor voor buiten aan.

Wendy vroeg zich af of ze ermee moest stoppen

Wendy is elf jaar getrouwd en komt alleen klaar met haar rabbit, op de hoogste stand. Haar man wil hem nu ook voor of tijdens het vrijen gebruiken. Dat maakt haar wel opgewonden, maar tijdens het vrijen zelf kwam ze nog niet klaar, en ze vroeg zich hardop af of ze er niet beter mee kon stoppen. Wij zouden zeggen: niet doen. De meeste vrouwen komen makkelijker klaar als de clitoris erbij wordt gestimuleerd, en daar is een rabbit nu juist voor.

Een lezeres vond de Womanizer Duo te luid

Na meerdere Lelo's kocht een lezeres de Womanizer Duo. Het clitorisdeel viel haar mee zodra het op zijn plek zat, maar de motor in de staaf vond ze al op de zachtste stand overheersend, luider dan haar Lelo's op stand vijf. Zo ergerlijk dat hij de kast niet meer uitkwam, schreef ze onder deze blog. Wij hebben de Duo na haar reactie nog eens getest: hij hoort stil te zijn, ook de staaf. Maakt hij bij u zoveel lawaai, dan is er waarschijnlijk iets mis, en dan ruilen wij hem graag om.

Wat de vrouwen uit ons eigen testpanel per model zeiden, staat bij de soorten hierboven en op de productpagina's.

Glijmiddel, schoonmaken en opbergen

Een rabbit van siliconen gebruikt u altijd met glijmiddel op waterbasis, zoals onze Hydra+; glijmiddel op siliconenbasis tast het siliconen aan. Een flinke druppel op de staaf is genoeg; bij een volle rabbit mag het wat meer zijn. Twijfelt u welk glijmiddel bij u past, doe dan onze glijmiddeltest.

Schoonmaken doet u voor en na elk gebruik, met warm water en milde zeep of een toycleaner. Geef het hoekje tussen de staaf en het clitorisdeel extra aandacht, want daar blijft het makkelijkst iets zitten, en laat hem goed drogen. Let op hoe waterdicht uw model is: de Yed Prior, de Meissa, de Soraya 2 en de Nova 2 mogen helemaal onder water, de Black and Pink Beauty, de Elegant en de Lester alleen onder de kraan. Stap voor stap staat het in vibrator schoonmaken.

Opbergen doet u los van andere speeltjes, in een zakje of in de doos, zodat het siliconen niet tegen ander materiaal ligt. Bij de Yed Prior zit geen opbergzakje, merkte onze tester Annemarie al op; de doos of een katoenen zakje doet het net zo goed.

Toegift van de Keizerin

Een rabbit die niet past, blijft in de la liggen, hoe duur hij ook was. Kies daarom eerst op pasvorm en pas daarna op kracht, kleur of app. En gun uzelf de tijd: een rabbit vraagt even zoeken naar de juiste stand voor binnen en voor buiten. Of, zoals onze tester Jennifer het over de Yed Prior zei: "Maar eenmaal de juiste symfonie gevonden, vibreer je zo naar een hoogtepunt."

Twijfelt u nog? Doe de vibratortest

Hoe gewoon is dit? De cijfers

Wie voor het eerst een rabbit koopt, vraagt zich soms af of zij de enige is die dit wil. Nee, bij lange na niet. En waarom de ene rabbit wel past en de andere niet, laten de cijfers ook zien. Ze staan hieronder, voor wie ze wil zien.

Vibrators, de clitoris en de pasvorm: wat de cijfers zeggenRecente onderzoeken en onze eigen test.Toon de cijfers
  • Ruim 10.000Ruim tienduizend zenuwvezels lopen naar het puntje van de clitoris: het eerste onderzoek dat ze echt telde, kwam in 2023 uit op gemiddeld 10.281.
  • 4,3 cmZo ver zit de clitoris gemiddeld van de vaginaopening, blijkt uit 21 studies samen; en alle maten van de clitoris verschillen flink van vrouw tot vrouw.
  • 44%Amerikaanse vrouwen van 40 tot 65 gebruiken bij 44 procent van de keren dat ze zichzelf bevredigen een speeltje, voor, tijdens en na de overgang even vaak.
  • 5 van 5Zo vaak paste de Yed Prior in ons testpanel, en ook de Meissa paste bij alle vijf testers. De We-Vibe Nova 2 paste bij twee van de drie: bij rabbits is dat het verschil.
CijferWat het zegtBron
Ruim 10.000Ruim tienduizend zenuwvezels lopen naar het puntje van de clitoris: het eerste onderzoek dat ze echt telde, kwam in 2023 uit op gemiddeld 10.281.Uloko, Isabey en Peters, Journal of Sexual Medicine 2023
4,3 cmZo ver zit de clitoris gemiddeld van de vaginaopening, blijkt uit 21 studies samen; en alle maten van de clitoris verschillen flink van vrouw tot vrouw.Longhurst e.a., Clinical Anatomy 2024 (21 studies)
44%Amerikaanse vrouwen van 40 tot 65 gebruiken bij 44 procent van de keren dat ze zichzelf bevredigen een speeltje, voor, tijdens en na de overgang even vaak.Graham, Ferrall en Lehmiller, Menopause 2025

De volledige bronvermeldingen staan onderaan deze pagina bij Bronnen en verantwoording. Welke rabbit bij u past, ziet u in de keuzehulp.

Veelgestelde vragen over rabbit- en tarzanvibrators

Antwoorden op uw vragen KlikTik op een vraag voor het antwoord
Wat is de beste rabbit vibrator?

De rabbit die bij uw lichaam past. In ons testpanel paste de Yed Prior bij alle vijf testers, en dat is bij rabbits uitzonderlijk; hij heeft twee motoren die u los instelt en mag mee in bad. Wilt u luchtdruk op de clitoris, dan de Meissa; houdt u van vol en krachtig, de Black and Pink Beauty. Onze keuzehulp geeft na twee vragen ons advies.

Wat is een tarzan vibrator?

Een tarzan vibrator is een staafvibrator met een extra deel dat tegen de clitoris trilt, zodat de vagina en de G-spot binnen en de clitoris buiten tegelijk worden gestimuleerd. Tarzan is de Nederlandse naam, rabbit de internationale; het is hetzelfde speeltje.

Wat is het verschil tussen een tarzan dildo en een tarzan vibrator?

Een dildo trilt niet, een vibrator wel. Wie "tarzan dildo" zoekt, bedoelt bijna altijd de tarzan of rabbit vibrator: een staaf voor de vagina en de g-spot met een extra deel dat tegen de clitoris trilt. Alle modellen in deze keuzehulp zijn vibrators, met een of meer motoren. Onze keuze is de Yed Prior.

Wat is het verschil tussen een rabbit en een tarzan vibrator?

Tegenwoordig geen: rabbit vibrator en tarzan vibrator zijn twee namen voor hetzelfde speeltje. Van oorsprong had de tarzan een driedubbele stimulatie (clitoris, vaginaal en anaal), maar zo'n goede vibrator bestaat niet meer. In Nederland hoort u vaker tarzan, internationaal vaker rabbit.

Welke rabbit vibrator is het beste voor beginners?

Een model met een flexibel clitorisdeel, een niet te dikke staaf en robuuste maar niet te heftige trillingen. Bij ons is dat de Yed Prior, die bij alle vijf onze testers paste, of de kleine Elegant als u bewust iets slanks wilt. Begin op de laagste stand en bouw rustig op.

Hoe gebruikt u een rabbit vibrator?

Breng wat glijmiddel op waterbasis aan op de staaf. Breng de staaf langzaam in en leg het clitorisdeel zo dat het comfortabel tegen de clitoris rust; bij een model met twee aparte motoren stelt u eerst de staaf in en daarna het clitorisdeel. Probeer rustig de standen uit tot binnen en buiten goed samengaan. Gebruik nooit glijmiddel op siliconenbasis, dat tast het siliconen aan. Het hele stappenplan voor de eerste keer staat op deze pagina.

Is een rabbit vibrator geschikt voor iedereen, en waarom past hij soms niet?

Nee. De afstand tussen de vagina en de clitoris is bij elke vrouw anders, en die is vooraf niet te meten. Daardoor komt het clitorisdeel soms net niet op de juiste plek. Kies een model met een flexibel of buigbaar clitorisdeel, of een model dat bij al onze testers paste, zoals de Yed Prior en de Meissa.

Hoe reinigt u een rabbit vibrator?

Voor en na elk gebruik met warm water en milde zeep of een toycleaner, met extra aandacht voor de ruimte rondom het clitorisdeel, en daarna goed laten drogen. Let op hoe waterdicht uw model is: de Yed Prior, de Soraya 2 en de Nova 2 mogen helemaal onder water, de Black and Pink Beauty en de Elegant alleen onder de kraan. Meer leest u in vibrator schoonmaken.

Wat is de grootste tarzan vibrator?

In onze vergelijking de Greedy Girl van Fifty Shades: 24,1 centimeter lang, waarvan 14 centimeter in te brengen, en 4 centimeter dik. Dezelfde rabbit in het roze is de Pink Rabbit. Een maatje kleiner maar wel vol en krachtig is de Black and Pink Beauty, 3,9 centimeter op het breedste stuk.

Heeft Satisfyer een tarzan vibrator?

Satisfyer maakt ook rabbits, maar die verkopen wij niet. Zoekt u een tarzan vibrator met de luchtdruktechniek die u van Satisfyer kent, kijk dan naar de Meissa uit onze eigen lijn of naar de Womanizer Duo Next: luchtdruk op de clitoris en vibraties op de g-spot, los van elkaar te regelen.

Mijn rabbit doet het niet, wat nu?

Houd de aanknop eerst een paar seconden ingedrukt; bij de meeste rabbits doet een korte druk niets, en een Womanizer Duo start pas als het mondje uw huid raakt. Gebeurt er dan nog niets, houd de knop dan 5, daarna 10 en daarna 15 seconden ingedrukt (de reisvergrendeling), maak de oplaadpunten schoon en laad hem een nacht. Werkt hij dan nog niet, neem dan contact met ons op. De probleemoplosser op deze pagina loopt het per model met u door.

Mag een rabbit vibrator mee in bad?

Dat hangt van het model af. De Yed Prior, de Meissa, de Soraya 2, de Womanizer Duo en de Nova 2 zijn helemaal waterdicht en mogen in bad. De Black and Pink Beauty, de Elegant en de Lester zijn spatwaterdicht: afspoelen onder de kraan mag, onderdompelen niet.

Welk glijmiddel gebruikt u bij een rabbit vibrator?

Altijd glijmiddel op waterbasis, zoals Hydra+. Glijmiddel op siliconenbasis tast het siliconen van uw rabbit aan. Bij een volle rabbit mag het wat meer zijn; twijfelt u, doe dan onze glijmiddeltest.

Bronnen en verantwoording

Gebaseerd op onze eigen vergelijking van rabbit- en tarzanvibrators, de testverslagen van ons testpanel, onze productpagina's en de bronnen hieronder. De plusjes voor kracht en geluid zijn onze eigen beoordeling, geen metingen.

  1. Graham, C.A., Ferrall, L. en Lehmiller, J.J. (2025). Masturbation frequency and experiences among US women aged 40-65 years: comparisons across different stages of the menopause transition. Menopause. bekijk bron
  2. Uloko, M., Isabey, E.P. en Peters, B.R. (2023). How many nerve fibers innervate the human glans clitoris: a histomorphometric evaluation of the dorsal nerve of the clitoris. The Journal of Sexual Medicine. bekijk bron
  3. Longhurst, G.J., Beni, R., Jeong, S.R. e.a. (2024). Beyond the tip of the iceberg: a meta-analysis of the anatomy of the clitoris. Clinical Anatomy. bekijk bron
  4. Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (2024). Inspectieresultaten weekmakers in dildo's 2023. bekijk bron
  5. Lievens, A. en Coupette, H. (2026). Hoe een seksspeeltje veilig gebruiken: 7 praktische tips. Test-Aankoop. bekijk bron
  6. Rutgers, Seksualiteit.nl. Hulpmiddelen en speeltjes (met glijmiddel). bekijk bron
  7. De Paarse Keizerin, testpanel. Rabbit Vibrator Test: plusjes voor kracht en geluid, pasvorm per tester, en de testverslagen op de productpagina's. bekijk bron

Reacties (8)

Beste, wat jammer dat u ons niet heeft gemaild. De Womanizer Duo is echt stil, ook de staaf. Dat hebben we na uw reactie nog een keer voor de zekerheid getest. Als dat bij u niet het geval is, is de Womanizer waarschijnlijk kapot en ruilen wij deze graag kosteloos voor u om voor een nieuw, goed functionerend en stil exemplaar.
De Lelo’s blijven de aller stilste vibrators, maar deze Womanizer mag echt niet een irritant en overheersend geluid maken. Kunt u ons mailen als u dit leest? Dan helpen wij u graag verder. De Womanizer Duo is ook te duur om hem kapot in de kast te laten liggen.

Anoniem

Jammer dat ook hier de Womanizer Duo als erg stil (5 +’jes) omschreven wordt. Wellicht ook vanuit commercieel oogpunt. Na meerdere Lelo’s en andere merken. Deze in huis gehaald. Het gedeelte voor de Clitoris valt mee van zodra het op de clitoris is geplaatst. Maar de motor in de staaf in de zachtste stand overheerst verschrikkelijk. Bij een Lelo zit je vaak al op stand 5 nog niet zo luid. Zo ergerlijk zelfs dat hij de kast niet meer uit komt. Zonde van het geld. En voor mij ook de reden om jullie advies niet ter harte te nemen.

Anoniem

Allereerst hartelijk dank voor uw vertrouwen en uw vraag. Zowel de Majestic Swan Special Edition als de rabbit vibrator van Fifty Shades of Grey hebben in de staaf en in het rabbit deel motortjes die onafhankelijk van elkaar zijn te bedienen. Je kunt er dus ook voor kiezen de staaf of het rabbit deel uit te zetten. De tarzan vibrator van Fifty Shades of Grey heeft 2 knopjes waarmee je 9 programma’s kunt kiezen. Dat is inclusief 3 verschillende sterktes. De Swan Majestic heeft 2 knopjes waarmee je kunt kiezen voor 3 verschillende snelheden en 4 patronen. Voor beide vibrators geldt dat je door de programma’s heen moet scrollen om de vibrator een standje lager te zetten. Wat betreft de oortjes; dat is een persoonlijke voorkeur. Vaak hebben de rabbit vibrators beiden en als de oortjes goed geplaatst zijn, kan dat voor extra sensaties zorgen.

Anoniem

Ik ben op zoek naar een nieuwe tarzan of rabbit vibrator en kwam zodoende
terecht op jullie website. Nu heb ik een aantal vragen naar aanleiding van
twee vibrators waar mijn oog op gevallen is: de rabbit vibrator van Fifty
Shades of Grey en The Majestic Swan Special Edition. Ik vraag me af of bij
beide vibrators de clitorisstimulator apart van de staafvibrator ingesteld
kan worden en je ook één van de twee kunt gebruiken? En moet je steeds het
hele menu door voor je naar een lagere stand kan?
Ook vroeg ik me af wat eigenlijk het verschil is tussen een
clitorisstimulator met oortjes en een meer rond gevormde stimulator? Ik hoop
dat jullie hier misschien antwoorden op hebben zodat ik de juiste keuze kan
maken. Alvast bedankt!

Anoniem

Beste, wat jammer dat u ons niet heeft gemaild. De Womanizer Duo is echt stil, ook de staaf. Dat hebben we na uw reactie nog een keer voor de zekerheid getest. Als dat bij u niet het geval is, is de Womanizer waarschijnlijk kapot en ruilen wij deze graag kosteloos voor u om voor een nieuw, goed functionerend en stil exemplaar.
De Lelo’s blijven de aller stilste vibrators, maar deze Womanizer mag echt niet een irritant en overheersend geluid maken. Kunt u ons mailen als u dit leest? Dan helpen wij u graag verder. De Womanizer Duo is ook te duur om hem kapot in de kast te laten liggen.

Anoniem

Reactie plaatsen

Let op: opmerkingen moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd.