Overslaan en naar de inhoud gaan

Set dunne soepele cockringen (M/L)

€ 19,00
 
Deze set bevat drie cockringen in de maten S+ en M en L. De ringen zijn van siliconen en kunnen eenvoudig rond de schacht van de penis of testikels kunnen worden gedaan. 
Toch raden wij deze penisringen niet aan. Ze zijn dun (dat is op zich niet erg) maar het materiaal is niet comfortabel.
Het siliconen plakt en mist een zachte coating. 
 

Belangrijkste eigenschappen Set dunne soepele cockringen (M/L)

  • Set van 3 dunne cockringen
  • Materiaal: Plakkerige siliconen waarbij extra coating laag ontbreekt
  • Diameters: 4 cm, 4,5 en 5 centimeter ( rekbaar)
  • Dunne, smalle cockringen

Goed om te weten

Meer over cockringen kunt u lezen in het artikel "Hoe gebruik je een penisring? En wat is de juiste keuze?"
> Naar alle cockringen / penisringen

Optimale dunne cockringen: Door Ons Getest en Beoordeeld

Kees-Jan: "De ringen zijn qua maat prima voor mij (maat penis M). Maar in vergelijking met andere ringen is er wel duidelijk een kwaliteit verschil. Ik vind het heel gek, want de dikkere ringen van het zelfde merk zijn wel prima. 
De ringen zijn heel rekbaar, dat is wat mij betreft heel prettig. Maar het materiaal voelt vreemd aan. Het voelt goedkoop en plakkerig, niet als siliconen trouwens. Het materiaal glimt ook. Als ik ze uitgerekt heb en ze in mijn hand heb gehad om er goed naar te kijken, trekt het materiaal van alles aan en zie je de ringen snel doffer worden. Het materiaal knapt daar vreemd genoeg wel van op, het voelt minder plakkerig en plezieriger. Maar dat kan toch niet de bedoeling zijn?
De witte cockringen die ik ook heb getest voelen compleet anders aan. Die voelen zacht aan en zijn net zo rekbaar (maar hebben wel andere maten.) 
Ik heb toch de dunne cockringen geprobeerd en ze zijn de dunste ringen die ik heb. Voor mannen met een kleine of smalle penis kan dat best heel goed werken maar de maten van de set ringen zijn meer geschikt voor mannen met een grotere of bredere penis. En die mannen zullen de ringen te dun vinden.  Met mijn maatje M vind ik ze wel oke al geef ik de voorkeur aan een iets dikkere ring omdat deze minder knellend aanvoelen.
Ik zou deze cockringset niet aanbevelen."

 

Goed om te weten

Anderen kochten ook

€ 17,95
ViaGel for Men: Erectie-stimulerend
Stimulerende en prikkelende gel voor mannen. (Inhoud: 30 ml)
€ 69,95
Stevige vibrerende holle strap-on (S)
Stevig en comfortabel. Met leuk extra: de vibraties. Voor mannen en vrouwen. En bij afwezige erectie.
€ 14,95
Hydra+ : Premium glijmiddel op waterbasis (150 ml)
Heeft alles wat je van een kwaliteit glijmiddel mag verwachten. Met super handig pompje!
€ 139,95
Womanizer Premium 2
Stille en luxe luchtdruk vibrator met extra standjes en langer genieten.
€ 29,95
JBoa: Luxe cockring die iedereen past
De JBoa by Velv'Or's is een stijlvolle luxe cockring die echt iedereen past. De speciale ring is gemaakt in het Verenigd Koninkrijk, de RVS buis in
€ 28,95
Intense stimulerende serum van Intimate Earth
Een opwindend serum gemaakt van natuurlijke ingrediënten voor haar. Koel, tintelend en sexy. (Inhoud: 30 ml)
€ 22,95
Aromatherapy massage olie honing & amandel
Een fijne melange van puur natuurlijke oliën. Met het aroma van honing en amandelen. 120 ml.
€ 143,95
We-Vibe Chorus: Voor samen veel plezier en Genieten
Het meest luxe en beste speeltje voor samen van dit moment. Compleet met oplaadstation.
€ 9,00
K-Y glijmiddel
Goed glijmiddel voor gebruik bij erectie pomp.
€ 89,95
Mona 2 vibrator: Bestseller van Lelo
Een prachtige all-rounder voor alleen en samen, met heerlijke vibraties, makkelijke bediening en echt heel erg stil.

alles al mooi kado verpakt

naar de erotiek winkel

Image

10 jaar ervaring

Image

Bel +31614746123 of mail info@depaarsekeizerin.nl

Image

Libelle adviseert de paarsekeizerin

Verzending

  • Neutrale buitenverpakking
  • Verzender DPK als afzender op doos
  • Altijd gratis kadoverpakking
  • Kies zelf datum ontvangst
  • Afhalen bij postpunt mogelijk
  • Géén bezorging bij buren mogelijk
  • Meestal volgende dag in huis
  • Verzendkosten NL 4,85 - brievenbuspakketje 2,60
  • Verzendkosten België 6,25
  • Alle producten min. 1 jaar garantie
  • Bereikbaar op 06 147 46 123

Facebook icon   Twitter icon   

Nieuwsbrief